ERX-1SJ6R8
MFR.Part #
ERX-1SJ6R8
JLCPCB Part #
C3566030
Description
-55℃~+235℃ 1W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS