ERX-1SJ5R1V
MFR.Part #
ERX-1SJ5R1V
JLCPCB Part #
C5638823
Description
-55℃~+200℃ 1W 5.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS