ERX-1SJ2R4
MFR.Part #
ERX-1SJ2R4
JLCPCB Part #
C6845645
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.4Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS