ERX-1SJ1R2
MFR.Part #
ERX-1SJ1R2
JLCPCB Part #
C3541750
Description
-55℃~+235℃ 1.2Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS