ERX-1SJ1R1
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-1SJ1R1
JLCPCB Part #
C3421768
Package
Plugin,D2.8xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 1.1Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS