ERX-1SJ1R0
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-1SJ1R0
JLCPCB Part #
C3496652
Package
Plugin,D2.8xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 1W 1Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS