ERX-1HQJ68MH
MFR.Part #
ERX-1HQJ68MH
JLCPCB Part #
C3940179
Package
SMD,9x5.6mm
Description
-55℃~+180℃ 1W 68mΩ Metal Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ SMD,9x5.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS