ERX-1HJ1R0H
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-1HJ1R0H
JLCPCB Part #
C4332387
Package
SMD,9x5.6mm
Description
-55℃~+180℃ 1W 1Ω Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% SMD,9x5.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS