ERTJ1VR223J
MFR.Part #
ERTJ1VR223J
JLCPCB Part #
C336578
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 22kΩ 3mW/℃ 4250K 4300K ±2% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS