ERTJ1VR103G
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERTJ1VR103G
JLCPCB Part #
C542763
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 10kΩ 3mW/℃ 4250K 4300K ±2% ±2% 0603 NTC Thermistors ROHS