ERT-J1VG103FA
MFR.Part #
ERT-J1VG103FA
JLCPCB Part #
C3153421
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 10kΩ 3380K 3435K 3mW/℃ ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS