ERTJ1VA470J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERTJ1VA470J
JLCPCB Part #
C542627
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 2750K 2800K 3mW/℃ 47Ω ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS