ERTJ0ER103J
MFR.Part #
ERTJ0ER103J
JLCPCB Part #
C153027
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 10kΩ 1mm 4250K 4300K 66mW ±2% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS