ERTJ0EA330H
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERTJ0EA330H
JLCPCB Part #
C542718
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 1mm 2700K 2750K 2mW/℃ 33Ω 66mW ±3% ±3% 0402 NTC Thermistors ROHS