ERJ-XGNJ8R2Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ8R2Y
JLCPCB Part #
C1512958
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 31mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS