ERJ-XGNJ822Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ822Y
JLCPCB Part #
C2087632
Description
-55℃~+125℃ 31mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS