ERJ-XGNJ754Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ754Y
JLCPCB Part #
C2122948
Description
-55℃~+125℃ 31mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS