ERJ-XGNJ751Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ751Y
JLCPCB Part #
C4214072
Description
-55℃~+125℃ 31mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS