ERJ-XGNJ682Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ682Y
JLCPCB Part #
C2078316
Description
-55℃~+125℃ 31mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS