ERJ-XGNJ680Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ680Y
JLCPCB Part #
C4202048
Description
-55℃~+125℃ 31mW 68Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS