ERJ-XGNJ624Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNJ624Y
JLCPCB Part #
C2122689
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS