ERJ-XGNJ622Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ622Y
JLCPCB Part #
C2122701
Description
-55℃~+125℃ 31mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS