ERJ-XGNJ473Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ473Y
JLCPCB Part #
C2074755
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS