ERJ-XGNJ433Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ433Y
JLCPCB Part #
C2123026
Description
-55℃~+125℃ 31mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS