ERJ-XGNJ392Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ392Y
JLCPCB Part #
C2087633
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS