ERJ-XGNJ390Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ390Y
JLCPCB Part #
C2087635
Description
-55℃~+125℃ 31mW 39Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS