ERJ-XGNJ364Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ364Y
JLCPCB Part #
C4338232
Description
-55℃~+125℃ 31mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS