ERJ-XGNJ360Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ360Y
JLCPCB Part #
C2122827
Description
-55℃~+125℃ 31mW 36Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS