ERJ-XGNJ273Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ273Y
JLCPCB Part #
C2078310
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS