ERJ-XGNJ272Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ272Y
JLCPCB Part #
C4276301
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS