ERJ-XGNJ243Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ243Y
JLCPCB Part #
C2122841
Description
-55℃~+125℃ 24kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS