ERJ-XGNJ221Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ221Y
JLCPCB Part #
C3924573
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS