ERJ-XGNJ1R8Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ1R8Y
JLCPCB Part #
C1882610
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.8Ω 31mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS