ERJ-XGNJ182Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ182Y
JLCPCB Part #
C4022986
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS