ERJ-XGNJ112Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ112Y
JLCPCB Part #
C4338514
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS