ERJ-XGNF9762Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF9762Y
JLCPCB Part #
C4223869
Description
-55℃~+125℃ 31mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS