ERJ-XGNF9533Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF9533Y
JLCPCB Part #
C2128166
Description
-55℃~+125℃ 31mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS