ERJ-XGNF9531Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF9531Y
JLCPCB Part #
C4066487
Description
-55℃~+125℃ 31mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS