ERJ-XGNF9102Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF9102Y
JLCPCB Part #
C4117527
Description
-55℃~+125℃ 31mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS