ERJ-XGNF8660Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNF8660Y
JLCPCB Part #
C2127919
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS