ERJ-XGNF7870Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF7870Y
JLCPCB Part #
C4211698
Description
-55℃~+125℃ 31mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS