ERJ-XGNF7682Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF7682Y
JLCPCB Part #
C4304941
Description
-55℃~+125℃ 31mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS