ERJ-XGNF75R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF75R0Y
JLCPCB Part #
C2128290
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS