ERJ-XGNF6803Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6803Y
JLCPCB Part #
C4010796
Description
-55℃~+125℃ 31mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS