ERJ-XGNF6802Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6802Y
JLCPCB Part #
C1512926
Description
-55℃~+125℃ 31mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS