ERJ-XGNF6652Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6652Y
JLCPCB Part #
C2129333
Description
-55℃~+125℃ 31mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS