ERJ-XGNF6490Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6490Y
JLCPCB Part #
C2128217
Description
-55℃~+125℃ 31mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS