ERJ-XGNF6200Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNF6200Y
JLCPCB Part #
C4291264
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS