ERJ-XGNF6040Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6040Y
JLCPCB Part #
C2128248
Description
-55℃~+125℃ 31mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS