ERJ-XGNF59R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF59R0Y
JLCPCB Part #
C2128256
Description
-55℃~+125℃ 31mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS